Vyhledání zájezdu

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha

Počasí

Kurzy měn

Euro125.90
Americký dolar123.40
Britská libra129.18
Švýcarský frank123.61
Japonský yen10021.68
Australský dolar115.90
Bulharský leva113.24
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.50
Indoneská rupie10001.66
Marocký dirham12.44
Ruský rubl10036.62
Thajský baht10076.67
Tuniský dinár18.18
Turecká lira14.11
ID: 823068

OKRUH MAROCKÝM KRÁLOVSTVÍM mezi Saharou, Atlasem a Atlantikem ***

Termín: 24.10. (Čt) - 31.10. (Čt) 2019

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Polopenze

Cena: 24 900 Kč

Program

1. den - odlet z Prahy. Přílet do Marrákeše. Transfer na hotel. Dle časových možností večer návštěva vyhlášených trhů – súků. Večeře a nocleh.

2. den - výlet do historického přímořského města Essauwiry (umělci, pevnost, rybářský přístav, výhled na Purpurové ostrovy, pláž Atlantiku). Večer návrat do Marrákeše. Večeře a nocleh.

3. den - prohlídka největšího marockého města – Casablanky (největší mešita v Africe a největší minaret na světě, nábřeží Atlantiku). Večeře a nocleh v Rabatu.

4. den - dopoledne prohlídka marocké metropole Rabatu (pevnost s výhledem na pirátské město Sale, Hasanova věž a mauzoleum marockých králů, romantický Chellah s čapími hnízdy). Odpoledne prohlídka královského města Meknes (nejimpozantnější marocká brána, medina, největší metresa, mauzoleum sultána Ismaila). Večeře a nocleh,

5. den - prohlídka historického královského města Fes (nejzachovalejší středověké město v Africe, nejstarší univerzita na světě, středověké barvírny kůže, koberce a kovotepci, labyrint uliček). Prohlídka nejzachovalejšího antického města v Maroku – Volubilis (působivé mozaiky) a návštěva nejposvátnějšího města v Maroku – Moulay Idriss (mauzoleum zakladatele marockého království). Večeře a nocleh. Fakultativně vystoupení orientálních tanečníků a hudebníků (cca 10 euro). 

6. den - cesta přes průsmyky Středního a Vysokého Atlasu – zastávka v cedrové lese, fotografování opic. Průjezd pouštním kaňonem Ziz (palmové oázy). Fakultativní výlet džípy na Saharu k písečným dunám Erg Chebbi v blízkosti alžírských hranic. Západ slunce na poušti, náleziště fosílií (cca 30 euro). Možnost projížďky na velbloudech. Večeře a nocleh.

7. den - dopoledne zastávka v palmérii Tinerhir (palmové háje a hliněné berberské vesnice ksúry). Procházka v největší marocké soutěsce Todra. Cesta kasesb (hliněných hradů) v údolí řeky Draa. Prohlídka největšího komplexu kaseb Ait Benhaddou (místo natáčení mnohých amerických velkofilmů). Cesta přes Vysoký Atlas, nejvyšší hory severní Afriky, zastávka v průsmyku Tizi-n-Tichka ve výšce 2.300 m. Přejezd do Marrákeše. Večeře a nocleh.

8. den - prohlídka historického královského města – Marrákeše, které dalo jméno celé zemi (minaret Koutoubia, nejživější náměstí v Maroku, palác Bahia, červené hradby, hrobky saadských sultánů aj.). Odpoledne transfer na letiště. Odlet do Prahy. Přílet v pozdních večerních hodinách.

Ubytování

v hotelech***

Stravování

polopenze

Cena zahrnuje

7x ubytování s polopenzí v hotelech***, pokoje s vlastním příslušenstvím a klimatizací, některé hotely s bazénem, zpáteční letenku, letištní taxy, dopravu klimatizovaným autobusem nebo mikrobusem, průvodce a pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, vstupy, fakultativní výlety a bakšiš, příplatek za jednolůžkový pokoj 2 700 Kč

Pořadatel

CK Kellner

24.10. (Čt) - 31.10. (Čt) 2019 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Polopenze
Letecky/Praha
-24 900 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaroko
MístoMaroko
HotelOKRUH MAROCKÝM KRÁLOVSTVÍM mezi Saharou, Atlasem a Atlantikem
cena za osobu
Termín24.10.2019 - 31.10.2019
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: K&M tour s.r.o. IČO: 27680231
Vytvářím objednávku...