Vyhledání zájezdu

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha

Počasí

Kurzy měn

Euro125.63
Americký dolar121.70
Britská libra130.11
Švýcarský frank123.72
Japonský yen10019.72
Australský dolar115.94
Bulharský leva113.10
Egyptská libra11.37
Chorvatská kuna13.41
Indoneská rupie10001.50
Marocký dirham12.41
Ruský rubl10029.54
Thajský baht10066.08
Tuniský dinár17.75
Turecká lira12.54
ID: 823068

OKRUH MAROCKÝM KRÁLOVSTVÍM mezi Saharou, Atlasem a Atlantikem ***

Termín: 07.10. (Čt) - 14.10. (Čt) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 28 900 Kč

Program

1. den: odlet z Prahy. Přílet do Marrákeše. Transfer na hotel. Dle časových možností večer návštěva vyhlášených trhů – súků. Večeře a nocleh.

2. den: po snídani odjezd do historického přímořského města Essauiry, návštěva kooperativy na výrobu arganového oleje. V Essaouiře - výhled na Purpurové ostrovy, pevnost, rybářský přístav, řezbářské dílny, umělecké galerie, pláž Atlantiku. Večeře a nocleh Essauiře.

3. den: po snídani prohlídka největšího marockého města – Casablanky (největší mešita v Africe a nejvyšší minaret na světě, nábřeží Atlantiku). Večeře a nocleh.

4. den: dopoledne prohlídka marocké metropole Rabatu (pevnost s výhledem na pirátské město Sale, Hasanova věž a mauzoleum marockých králů). Odpoledne prohlídka královského města Meknes (nejimpozantnější marocká brána Bab Mansour, medina a mauzoleum sultána Ismaila). Prohlídka nejzachovalejšího antického města v Maroku – Volubilis (působivé mozaiky) a návštěva nejposvátnějšího města v Maroku – Moulay Idriss (mauzoleum zakladatele marockého království – Moulay Idrisse). Večeře a nocleh ve Fesu.

5. den: prohlídka historického královského města Fes (nejzachovalejší středověké město v Africe, nejstarší univerzita na světě, středověké barvírny kůže, koberce a kovotepci, labyrint uliček). Večeře a nocleh. Fakultativně vystoupení orientálních tanečnic a hudebníků (cca 15 €).

6. den: cesta přes průsmyky Středního Atlasu – zastávka v cedrovém lese. Průjezd pouštním kaňonem Ziz (palmové oázy) do Erfoudu na okraj Sahary. Fakultativní výlet džípy na Saharu k písečným dunám Erg Chebbi v blízkosti alžírských hranic. Západ slunce na poušti, naleziště fosílií (cca 30 €). Možnost projížďky na velbloudech. Večeře a nocleh.

7. den: dopoledne zastávka v palmérii Tinerhir (palmové háje a hliněné berberské vesnice ksúry). Procházka v největší marocké soutěsce Todra. Cesta kaseb (hliněných hradů) v údolí řeky Draa. Prohlídka největšího komplexu kaseb Ait Benhaddou (místo natáčení mnohých amerických velkofilmů). Cesta přes Vysoký Atlas, nejvyšší hory severní Afriky, zastávka v průsmyku Tizi-n-Tichka ve výšce 2.260 m. Přejezd do Marrákeše. Večeře a nocleh.

8. den: prohlídka historického královského města - Marrakeše, které dalo jméno celé zemi, zahrady Jardin Majorell, které vlastnil Ives Saint Laurent, (cca 7 €), minaret Koutoubia, červené hradby, hrobky saadských sultánů, náměstí Djema El Fna, trhy - souky. Odpoledne transfer na letiště. Odlet do Prahy. V pozdních večerních hodinách návrat domů.

PROGRAM MŮŽE BÝT ZMĚNĚN DLE AKTUÁLNÍ SITUACE NA MÍSTĚ!

Ubytování

v hotelech***

Stravování

polopenze

Cena zahrnuje

CENA ZÁVISÍ NA AKTUÁLNÍ CENĚ LETENKY A MŮŽE BÝT ZMĚNĚNA!

 

7x ubytování s polopenzí v hotelech***, pokoje s vlastním příslušenstvím a klimatizací, některé hotely s bazénem, obousměrnou letenku, letištní taxy, dopravu klimatizovaným busem nebo mikrobusem, průvodce a pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, vstupy, fakultativní výlety a bakšiš, příplatek za jednolůžkový pokoj 

Pořadatel

CK Kellner

07.10. (Čt) - 14.10. (Čt) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Polopenze
Letecky/Praha
-28 900 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMaroko
MístoMaroko
HotelOKRUH MAROCKÝM KRÁLOVSTVÍM mezi Saharou, Atlasem a Atlantikem
cena za osobu
Termín07.10.2021 - 14.10.2021
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: K&M tour s.r.o. IČO: 27680231
Vytvářím objednávku...