Vyhledání zájezdu

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

Zadejte e-mail

GO Parking

Parkování letiště Praha

Počasí

Kurzy měn

Euro125.26
Americký dolar120.44
Britská libra129.23
Švýcarský frank121.27
Japonský yen10019.04
Australský dolar115.86
Bulharský leva112.92
Egyptská libra11.17
Chorvatská kuna13.41
Indoneská rupie10001.48
Marocký dirham12.25
Ruský rubl10032.83
Thajský baht10065.44
Tuniský dinár18.65
Turecká lira14.97
ID: 731045

Vinobraní na Madeiře

Termín: 07.09. (Pá) - 14.09. (Pá) 2018

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Letecky / Praha

Strava: Snídaně

Cena: 17 870 Kč

Program

7.9. pátek – odlet z Prahy à Předpokládaný přílet na Madeiru v 15:55 hod., transfer do hotelu a ubytování.

8.9. sobota – Funchal – slavnosti vína v Estreito Camara de Lobos à Celodenní výlet do nedalekého města Camara de Lobos s průvodcem, který vám podrobně popíše program vinobraní. Po snídani přejezd do města Camara de Lobos, kde budou probíhat celodenní slavnosti vinobraní. Sběr hroznů, šlapání hroznů a další tradice spojené s vinobraním. Ve městě jsou stánky s mnoha druhy vín, tradičním jídlem a zábavou. Zde si můžete velice levně zakoupit typické madeirské víno – Madeiru a dát si tradiční oběd v některé z mnoha místních restaurací. V  odpoledních hodinách (po programu) odjezd zpět do hotelu.

9.9. neděle – Funchal – individuální program à Volno, relaxace, možnost koupání a individuální návštěvy Funchalu.

10.9. pondělí – Funchal – prohlídka města  à Celodenní výlet po Funchalu, hlavním městě ostrova Madeira. Prohlídka sochy císařovny Sissi, zahrady regionální vlády, Parku Santa Catarina, sochy Kryštofa Kolumba, také divadla Baltazar Dias, sochy Zarcos a katedrály. Ve vinném sklípku Oliveiras se dozvíte něco o historii vzniku Madeirského vína. Cesta vás povede malebnými uličkami k městské tržnici s různými druhy tropického ovoce, ryb, květin a suvenýrů. Výjezd busem do čtvrti na Monte (pro zájemce je možné využít lanovku - 11 EUR), kde je v plánu návštěva Tropické zahrady a cesta ke kostelu Monte, kde je pochovaný Rakousko-Uherský císař Karel I. Zájemci mohou využít původní místní dopravu zpět do Funchalu – jízdu na saních o délce 2 km (cena jízdy 30 EUR/sáňky). Návrat do hotelu.

11.9. úterý – Okruh ostrovem à Celodenní výlet na západní pobřeží spojený s koupáním. Návštěva nejkrásnějších míst západní části Madeiry. Cesta vede do městečka Camara de Lobos, kde při své návštěvě Madeiry maloval své obrazy Winston Churchill, a také zde vznikla replika Columbovy lodi, která kotví ve Funchalu. Cesta dále pokračuje

na Cabo Girao, druhý největší útes na světě a do městečka Ribeira Brava. Poté co se překročí 4 vegetační pásma, následuje návštěva oblasti Encumeada, odkud je vidět zároveň jižní i severní pobřeží Madeiry. Prohlídka vodopádu Veu Da Noiva (Nevěstin závoj) a dále pokračování do nejzápadnějšího města ostrova Porto Moniz, kde se nachází koupaliště z lávových kamenů. Zbytek výletu je věnován koupání v přírodním koupališti Porto Moniz (vstup 2 EUR). Večer návrat do hotelu.

12.9. středa – Okruh ostrovem à Celodenní výlet východní částí ostrova – vesnice Camacha s manufakturou proutěného nábytku, dále třetí nejvyšší vrchol Madeiry – Pico do Areeiro, přejezd přes vnitrozemí do Ribeiro Frio, s návštěvou pstruží farmy v krásné zahradě. Krátká procházka levádou Balcones (Balkónky), která na svém konci poskytuje panoramatické výhledy na okolní hory. Po obědě (individuálně) přejezd do městečka Santana, kde se nachází typické madeirské domky ve tvaru písmene A. Na zpáteční cestě zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto. Cesta zpět povede kolem města Machico a letiště.

13.9. čtvrtek – Funchal – individuální program àIndividuální volno. Fakultativně možnost lodního výletu za delfíny a velrybami, koupaní v moři.

14.9. pátek – Funchal – individuální program à Volno a plánovaný odlet do Prahy v 16:40 hod

Cena zahrnuje

zpáteční letenku včetně poplatků a tax, ubytování se snídaní, transfer v destinaci, celodenní výlet na slavnosti vína, výlet Funchal, celodenní výlet na západní pobřeží, česky mluvícího místního průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

cestovní pojištění, vstupné, celodenní výlet východní části ostrova (možno dokoupit na místě)

Pořadatel

CK ČSAD Tišnov s.r.o.

07.09. (Pá) - 14.09. (Pá) 2018 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
cena za osobu
Snídaně
Letecky/Praha
-17 870 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměPortugalsko
MístoMadeira
HotelVinobraní na Madeiře
cena za osobu
Termín07.09.2018 - 14.09.2018
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoPraha
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: K&M tour s.r.o. IČO: 27680231
Vytvářím objednávku...