Vyhledání zájezdu

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Odběr novinek

GO Parking

Parkování letiště Praha

Počasí

Kurzy měn

Euro125.44
Americký dolar122.49
Britská libra129.67
Švýcarský frank124.35
Japonský yen10019.84
Australský dolar116.06
Bulharský leva113.01
Egyptská libra11.43
Chorvatská kuna13.38
Indoneská rupie10001.57
Marocký dirham12.44
Ruský rubl10030.53
Thajský baht10067.02
Tuniský dinár17.82
Turecká lira11.63

PROČ SE S NÁMI VYDAT NA PLAVBU LODÍ?

 

Okružní plavba MSC Cruises

dovolená tří splněných přání najednou!

 

 

Díky moderním lodím MCS Cruises - dvanácti klenotům 21. století, jejichž průměrné stáří je pouhých 5 let - si budete na okružních plavbách užívat nejvyšší standard komfortu. Díky bezkonkurenčně vysokému počtu kajut s balkóny s úžasnými výhledy na moře je objevování pěti úžasných kontinentů nezapomenutelným zážitkem.

 

Plavba je jedinečnou výpravou za objevy, která nabízí neustále se rozšiřující výběr fascinujících destinací, ve kterých můžete do sytosti objevovat místní tradice a pamětihodnosti podle svých představ.

 

Na palubě si díky filozofii plavební společnosti můžete užívat středomořský způsob života vyznačující se nepředstíranou vášní pro dobré jídlo, včetně kulinářských specialit inspirovaných středomořskou kuchyní, stejně jako kulturami jednotlivých destinací. To vše je doprovázeno nepřeberným množstvím relaxace, společenského života a zábavy. Každý večer můžete navštívit divadlo na palubě lodi, ve kterém vystupují herci a artisté ve velkolepých představeních.

 

Nefalšovaná středomořská atmosféra panující na lodi doplněná kvalitními službami poskytovanými přátelským a odborně proškoleným personálem, který se domluví mnoha jazyky, je zárukou splnění všech Vašich přání.

 

Jsme přesvědčeni, že život by měl být naplněn nezapomenutelnými zážitky, které chcete sdílet se svojí rodinou a milovanými lidmi. Těšíme se, až Vás přivítáme na palubě.

 

 

RELAXACE

uvolněte se a užívejte si života podle svých představ

 

Od okamžiku, kdy se nalodíte na loď MSC, o Vás bude postaráno a Vy můžete jen relaxovat. Poznávejte svět stylově. Odpočívejte a nechte lodní odborný a přátelský personál, aby se postaral o vše, po čem toužíte. Užijte si čas strávený na lodi jen podle Vašich představ. Naše okružní plavby jsou koncipovány tak, aby Vám poskytly naprostou relaxaci ve skvěle vybavených kajutách s širokými možnostmi využití palubních zařízení.

 

 • Navštivte nejrůznější místa světa bez nutnosti neustálého balení zavazadel.

 • Užívejte si služby pozorného a odborně proškoleného personálu.

 • Objevte luxus komfortně vybavených lodí flotily MSC s pohodlnými kajutami.

 • Čeká na Vás 12 nejmodernějších lodí s průměrným stářím pouhých 5 let. Většina kajut má balkóny s výhledem na moře, což je více než nabízí jakákoliv jiná plavební společnost na trhu okružních plaveb.

 • Užívejte si fantastické vybavení pro trávení volného času.

 • MSC Aurea Spa - relaxujte v pravých balijských lázních.

 • Flexibilní stravování je Vám k dispozici 24 hodin denně.

 • Využijte na míru připravené aktivity pro rodiny, včetně dětských klubů pro pět různých věkových skupin.

 • MSC Yacht Club - naplňte své sny a užijte si oázu luxusu a soukromí se službami komorníka 24 hodin denně.

 

 

OBJEVOVÁNÍ

každý den zažijte něco nového

 

Na trasách více než 1 000 itinerářů po celém světě, ze kterých můžete vybírat, na Vás čeká spousta úžasných dobrodružství. Tisíce kouzelných destinací čeká, až je objevíte. Před tím, než vystoupíte na břeh, se Vám na každé nové místo nejdříve naskytnou nevšední pohledy z moře. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, naše pečlivě připravené výlety na pobřeží Vám umožní objevit to nejlepší z každé destinace a kulturní poklady, které skrývá. Na palubě lodí samotné je však také spousta věcí k objevování, od delikates cizokrajných kuchyní přes pokušení, která na Vás čekají v buticích, až po inspirující workshopy a přednášky. Nepřeberná nabídka možností zajistí, že každý den zažijete něco nového.

 

 • Každý den navštívíte jiný cílový přístav.

 • Čeká na Vás celá řada prověřených a vyzkoušených výletů na pobřeží.

 • Prozkoumejte neuvěřitelně bohaté jídelníčky a pochutnejte si na kulinářských pokrmech připravených podle autentických místních receptů.

 • Využijte fantastické možnosti zábavy zahrnující vše od vynikajících divadelních a cirkusových představení až po operu a mezinárodní muzikály.

 

 

ZÁBAVA,

která nikdy nekončí

 

Naše středomořské dědictví je dar, o který se chceme podělit. Tímto dědictvím je filozofie, že čas bychom měli trávit radostmi života s lidmi, kteří jsou nám nejdražší. Na palubě lodí MSC se snažíme, aby každý okamžik Vašeho pobytu byl nezapomenutelným. Povečeřte v některé z lodních neodolatelných restaurací, zhlédněte některé z velkolepých divadelních představení nebo vyrazte na některý z úžasných večírků, kde se můžete seznámit s novými lidmi a navázat nová přátelství.

 

 • Ve dne i v noci je pro Vás připraveno nesčetné množství atrakcí na palubách.
 • Široká paleta velkolepých divadelních představení, 6 představení týdně s 25 účinkujícími.
 • Můžete se zúčastnit širokého výběru sportů a turnajů, včetně fotbalu, volejbalu, basketbalu, minigolfu a simulátoru závodu F1.
 • Můžete si užívat noční život na tematicky zaměřených večírcích a tancovat až do rána.
 • Pro děti jsou připraveny dětské programy vedené nadšenými a zkušenými vedoucími.
 • Bohatá nabídka wellness zařízení na palubách zahrnuje: vířivky, aquapark se 150 vodotrysky a několika bazény.
 • Dále jsou pro Vás připraveny nejrůznější typy workshopů, přednášek a kurzů (například umění, jógy, tance, astronomie, vyřezávání z ledu a dalších).

 

 

Vytvářím objednávku...